FaceApp Uygulaması Rekor Kırdı…

Son zamanlarda “Nedir abi bu FaceApp uygulaması” dediğinizi duyar gibi oldum. Öncelikle FaceApp uygulaması son zamanlarda bir çok ünlünün kendi fotoğraflarını çekip sosyal medya hesaplarından paylaşmasıyla uygulamaya olan ilginin artmasıyla başladı.

Uygulama 12 Temmuzdan itibaren yükseliş yaşamaktadır. App Store da ise en çok aranan kelimeler FaceApp ve “Yaşlandırma programı” olarak tespit edilmiştir. Ayrıca Twitter da #FaceApp hastag’i açılarak şuanlık 86,4B tweet atılmıştır. O kadar gündemde yani siz düşünün ertelemeyin fazla..

FaceApp Nedir ?

FaceApp uygulaması her iki cihaz için hem App Store hem de Google Play Store’da ücretsiz olarak bulunmaktadır. Lakin uygulamadan komple ücretsiz yararlanamıyoruz. Çünkü uygulamayı Pro kullanmak istiyorsanız efektlerde satın almalar mevcuttur. Ama bizim Türkler boş durmaz üzülmeyin mutlaka Apk’ sı vardır.

Pro sürümü içinse 1 aylık 23,99 TL, 12 aylık 122,99 TL ya da ömür boyu kullanım için 269,99 TL ödemeniz gerekiyor. Uygulama içinden fotoğraf çekebilir dilerseniz dışardan önceden çekmiş olduğunuz resmi yükletebilirsiniz.

Uygulama size ilk olarak gülümseme (classic), esmer (saç), saç stilleri (kahkül), gözlük, sakal (hipster) ve en önemlileri yaşlandırma ve gençleştirme efektlerini sunmaktadır. Ama bu aralar sosyal medya da en popüler efekt yaşlandırma efektidir. Aileler arasında bile kargaşaya neden olmaktadır. Küçücük bebeğe bile efekt yapılıp acaba büyünce kime benzeyecek diyenleri görebiliyoruz. Uygulama 30 yaş yaşlandırma yapmaktadır ne kadar erken yaparsanız o kadar iyi sizin için ertelemeyin fazla..Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir