Youtube Premium İncelemesi

Birçok kullanıcının beklediği gün geldi. Youtube Premium Türkiye’de kullanıma sunuldu. Belirli bir ücret karşılığından Youtube Premium’a sahip olabilir dilerseniz Youtube Orginals ve Youtube Music gibi kullanıma açılan servislerden faydalanabilirsiniz.

Youtube Premium’u 16.99 TL’ye satın alabilir dilediğiniz gibi videolardaki reklamlara takılmadan rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ayrıca Youtube Premium dilediğiniz videoları indirme imkânı sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz ortam gerek internet olsun gerek olmasın kolay bir şekilde size izleme imkanı sunmaktadır.

Youtube Premium Music

Youtube Premium Music’ in en güzel yanlarından biri ise şarkıyı telefona indirme şansı sunmaktadır. Apple Music ve Spotify’a rakip olabilecek Premium Music 13.99 TL ödemeniz takdirinde Youtube Premium üzerinden sahip olabilirsiniz.

Premium Music’ de ister şarkı sözünü aratıp ister sanatçıyı aratarak kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zamanında diğer uygulamalarda youtube da neden yok dediğiniz sıkıntıyı duymaktayım. En önemli özelliklerinden biri ise başka bir uygulamada gezinseniz bile kesintiye uğramadan arkaplanda devam etmektedir.

Youtube Music’e dediğimiz gibi tek kullanıcı satın alırsanız 13.99 TL eğer yok kardeşim bana bir kullanıcı yetmez eş dost var derseniz 5 kişilik aile üyeliğini 26 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Youtube Premium zaten size ilk 3 Ay ücretsiz bir şekilde deneyimleme imkanı sunmaktadır. Fakat 3 ay sonunda Android ve İOS tabanlı cihazlarda  kullanıcılar ödeme işlemlerini gerçekleştirdikleri takdir de aboneliklerini dilerseler devam ettirebilecekler.

Ancak en önemli noktaya değinecek olursak masaüstü ve android kullanıcılarına 1 aylık deneme sürümüne 16,99 TL ödeyen bir kullanıcı İOS platformunda 3 aylık deneme sürümü ile 21.99 TL ödemiş olacaktır.Eğer ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar aboneliğin iptal ettikten sonra ücretsiz bir kullanıma devam edebilecekler.

YouTube Originals

Diğer servis yani Youtube Orginals’ dan söz edecek olursak kullanıcılar servisi satın aldığında otomatikman Orginals’a ücretsiz erişim sağlayabilecekler. Bu sayede Netflix gibi diğer rakiplerine meydan okumuş olacaktır.  Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir