Google Gallery Go Nedir? Nasıl Yüklenir?

Google, akıllı olup fakat işlevsiz olan telefonlara yatırım devamlılığını sürdürmektedir. Bunun içinde Google Gallery Go uygulamasını çıkartarak giriş seviyesi telefonlarda bile rahatlıkla kullanıma olanak sağlamaktadır.

NEDİR BU GALLERY GO?

Google, Fotoğraflar uygulamasından sonra Gallery Go uygulamasını çıkartarak kullanıcılara daha düşük veri tüketimi sağlamaktadır. Kullanıcılara sınırsız depolama alanı sunan Google Fotoğraf uygulamasının dezavantajlarından biri ise internete ihtiyaç duyulması ve yer kaplaması bir çok kullanıcıyı olumsuz yönde etkilemekteydi. Fakat Gallery Go sayesinde internetsiz ortamda kullanıcılara olanak sağlamaktadır.

Bu sayede giriş seviyesinde ki telefonlar için daha ideal bir hal almaktadır. Ayrıca Gallery Go kendi içinde fotoğrafları kategorilere ayırma işlemi yapmakta ve telefonda sadece 10 MB boyutunda bir yer kaplamaktadır.

Google, Gallery Go uygulamasında kulanıcıların en çok seveceği özelliklerden biri ise fotoğraflar üzerinde filtreleme işlemi yaparak görünümde daha iyi sonuçlar elde edebilecekler.

Google Galllery Go uygulamasını buradan tıklayarak indirebilirsiniz.

GOOGLE GALLERY GO TANITIMI

Google Galllery Go uygulamasını buradan tıklayarak indirebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir