Kafadan Onaran...

JOHN WICK EVRENİ TELEVİZYONA UYARLANIYOR : THE CONTINENTAL

Şüphesiz son dönemlerin popüler film serisi olan John Wick, bu sefer ekranlara evrenini konu edindiği The Continental dizi serisi ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Dizinin geçeceği dönem ve yayın tarihi belli oldu.Tabii ki hayranların akıllarındaki soru şu: Baş kahramanımız olan John Wick (Keanu Reeves) bu dizide boy gösterecek mi?

John Wick evrenini konu edinecek bu dizinin haberini aslında daha önce duymuştuk. Fakat edinilen bilgiler sınırlı olmakla beraber sessizliğini koruyordu. Bir basın turunda edinilen haberler ile yavaş yavaş detaylar ortaya çıkmaya başladı. Starz kanalı baş işletme görevlisi Jeffrey Hirsch sessizliğini bozarak dizi hakkında bilgiler verdi. Hirsch’in açıklamalarına göre The Continental dizisi, film serisinin öncesinde geçecek bununla birlikte John Wick’e yeni bir bakış açısı kazandıracak.

John Wick serisinin üçüncü bölümünde artık yavaş yavaş Continental hakkında bilgi edinmeye başlayarak dizinin temellerini atmaya başlamıştı. Suikastçilerin bir araya gelmesi için güvenli bir yer sağlayan ayrıcalıklı oteli konu edinmesi ile birlikte aynı zamanda otel zincirinin kökenlerini keşfedeceğiz. Hirsch bu konuya da değinerek dizinin “Filmlerin zamanlaması açısından geri dönüş yoluolarak ayarlanacağını dile getirerek 2021 yılında vizyona girecek olan John Wick 4 filminden sonra dizinin başlayacağını belirtti.

Peki hepimizin merak ettiği John Wick karakterini canlandıran Keanu Reeves abimiz bu dizide yer alacak mı? Bu konuya da değinen Jeffrey Hirsch kesin bir dille konuşmamakla beraber şu ifadeleri kullandı,” Dizi The Continental içerisindeki olaylara odaklanacak. Fakat bazı bölümlerde John Wick’i yani Keanu Reeves’i görmeyi bekleyebilirsiniz”.Yani büyük ihtimalle kahramanımızı dizinin bazı bölümlerinde görebileceğiz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir